Stalo tenisininkai džiugina varžybų rezultatais

20180519 154447

Gegužės 13 dieną Klaipėdoje baigėsi Žemaitijos regiono vaikų lygos stalo teniso varžybos. Finaliniame etape dalyvavo 48 vaikai, iš viso lygoje savo jėgas išbandė 86 vaikai. Po ketvirto finalinio turo berniukų mini jaunučių grupėje absoliučiu pirmenybių čempionu tapo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Arnas Saparis, surinkęs 388 taškus, antra vieta atiteko Adui Vaitkui iš Klaipėdos (382 taškai), trečia vieta – Kevinui Liutkui iš Telšių (352 taškai).

Gegužės 16 dieną Mažeikiuose vyko Lietuvos mini jaunučių (gim. 2007 m. ir jaunesnių) asmeninių stalo teniso pirmenybių zoninės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Ema Jokubauskaitė, Eva Jokubauskaitė, Akvilė Martinavičiūtė, Arnas Saparis, Kevinas Liutkus, Vytautas Jančiauskas, Tėjus Šverebas ir Vilius Žvirzdinas. Geriausiai sekėsi žaisti Kevinui Liutkui, jis atrankinėse varžybose tarp 16 dalyvių iškovojo pirmą vietą, trečią vietą užėmė Arnas Saparis, septintas liko Vytautas Jančiauskas. Visi trys pateko į finalines varžybas, kuriose penkių zonų geriausi jaunieji stalo tenisininkai kovos dėl čempiono vardo. Mergaičių grupėje geriausiai sekėsi Evai ir Emai Jokubauskaitėms, jos zonoje iškovojo trečią-ketvirtą vietas, kartu iškovodamos teisę dalyvauti finaliniame etape.

Gegužės 18-19 dienomis Jonavos sporto arenoje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams Valerijui Moskovkai ir Violetai Šimanskienei atminti. Į šį turnyrą buvo pakviesti geriausi 2003 m. gim. Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai Dovydas Petrauskas ir Nojus Gustys. 2007 metų ir jaunesnių mini jaunučių grupėje Telšiams atstovavo Arnas Saparis, Kevinas Liutkus ir Vytautas Jančiauskas. 2003 metų grupėje dalyvavo 47 sportininkai iš Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Latvijos. Geriausiai sekėsi žaisti Nojui Gusčiui. Pogrupyje Nojus nugalėjo visus varžovus, finaliniame šešioliktuke laimėjo pirmas dvi kovas, trečioje kovoje rezultatu 1-3 nusileido panevėžiečiui Martynui Glodeniui, rezultatu 3-0 įveikė kaunietį Roką Kisielių ir iškovojo trečią vietą. Dovydas Petrauskas užėmė dešimtą vietą. Mini jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Arnui Sapariui, jis tarp 40 dalyvių laimėjo dvyliktą vietą.