Search
Close this search box.

Telšių rajono atviros vaikų lengvosios atletikos varžybos

33200364 13892

Gegužės 17 d. Telšių miesto stadione vyko Telšių rajono vaikų lengvosios atletikos varžybos, kurias organizavo Telšių sporto ir rekreacijos centras, vykdė lengvosios atletikos sporto klubas ,,Žemaitija‘‘. Varžybose dalyvavo lengvaatlečiai iš Plungės, Pagėgių, Alsėdžių ir Telšių. Varžybų nugalėtojus ir prizininkus medaliais apdovanojo Telšių sporto ir rekreacijos centro vedėja ugdymui Valerija Sungailienė.

Berniukų, gim. 2008 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje, 60 m bėgimo rungtyje pirmą vietą laimėjo Erikas Merkelis iš Pagėgių, 200 m bėgimo rungtyje pirma vieta atiteko Markui Grubliui iš Pagėgių, 600 m bėgime pirmas finišavo taip pat pagėgiškis Danielius Puodžiūnas. Šuolyje į tolį pirmą vietą laimėjo Ignas Liaugaudas iš Alsėdžių.

Mergaičių, gim. 2008 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje, 60 m bėgimo rungtyje ir šuolyje į tolį pirma vieta atiteko Augustei Kornikaitei iš Plungės, 200 m bėgimo rungtyje pirmos vietos laimėtoja Ieva Keliauskaitė iš Telšių, 600 m bėgime – Goda Saukaitė iš Alsėdžių.

Berniukų, gim. 2006-2007 m. amžiaus grupėje, 60 m bėgimo rungtyje pirmą vietą laimėjo Augustinas Baliutavičius iš Telšių, 200 m bėgimo rungtyje pirma vieta atiteko Deividui Kreišmontui iš Alsėdžių, 600 m bėgimo rungtyje ir šuolyje į tolį pirmas finišavo Valentas Bertašius iš Telšių.

Mergaičių gim. 2006-2007 m. amžiaus grupėje, 60 m bėgimo rungtyje pirmą vietą laimėjo Iveta Žajančiauskaitė iš Telšių, 200 m ir 600 m bėgimo rungtyje pirma vieta atiteko Orintai Perskaudaitei iš Telšių, šuolyje į tolį pirmos vietos laimėtoja – Ermita Rupeikaitė iš Alsėdžių.

                                                                                                       Trenerė Dalia Pranckuvienė

Facebook
Vertimas »