Tarptautinis bokso turnyras

18143013 1252708278160906 1275933976 n

Balandžio 20-22 dienomis Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje vyko Seimo nario Antano Matulo vardo tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo Airijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos boksininkai ir boksininkės.

Telšių sporto ir rekreacijos centrui ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ atstovavo trenerio Aleksandro Nosovo auklėtiniai Andrius Šapas ir Vitalija Momgaudytė.

Andrius Šapas 75 kg svorio kategorijoje laimėjo bokso kovas prieš boksininkus iš Airijos, Latvijos, Vilniaus ir tapo nugalėtoju.

Vitalija Momgaudytė, 57 kg svorio kategorijoje nugalėjusi Kalvarijos ir Pasvalio boksininkes, iškovojo pirmą vietą.