Boksininkų laimėjimai Lietuvos jaunių bokso čempionate

17974467 1248175825280818 872034301 n

Balandžio 12-15 dienomis Kauno rajone, Garliavoje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo 15-16 metų vaikinai ir merginos. Iš viso šalies čempionate dalyvavo net 161 boksininkai ir boksininkės. 138 vaikinai kovojo 14-oje svorio kategorijų, 23 merginos varžėsi 6-iose svorio kategorijose.

Telšių sporto ir rekreacijos centrui ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ atstovavo šeši sportininkai: trys vaikinai ir trys merginos.

Aidas Savčenko 50 kg svorio kategorijoje iškovojo pirmą vietą (treneris Aleksandras Nosovas),  Deividas Akučka 48 kg svorio kategorijoje užėmė trečią vietą (treneris Aleksandras Nosovas),  Modesta Jaruckytė 54 kg svorio kategorijoje taip pat laimėjo trečią vietą (treneris Aleksandras Nosovas), Vitalija Momgaudytė 54 kg svorio kategorijoje ir Ugnė Monkauskaitė 57 kg svorio kategorijoje – penktos vietos laimėtojos (treneris Aleksandras Nosovas), Donatas Šaulys 57 kg svorio kategorijoje – aštuntos vietos laimėtojas (treneris Mantas Zykas).

Trenerio Aleksandro Nosovo auklėtinis Aidas Savčenko birželio mėnesį Kaune kovos tarptautiniame Ričardo Tamulio turnyre, liepą dalyvaus X-ose Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynėse Breste (Baltarusija), o rugsėjį jo laukia svarbiausias šių metų startas – Europos čempionatas Albenoje (Bulgarija).