„ŽEMAITIJOS TAURĖ – 2017“ VARŽYBOS

Balandžio 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko finaliniai vaikų, jaunučių, jaunių „Žemaitijos taurė – 2017“ varžybų etapai. Puikiai pasirodė 60 m barjerinio bėgimo atstovai. Vaikų amžiaus grupėje, laimėjusi tris etapus,  čempione tapo ir pirmos vietos taurę iškovojo Greta Pociūtė. Finaliniame etape trečias buvo Augustinas Baliutavičius. Penktas vietas iškovojo Salomėja Dagytė (200 m) ir Ugnė Pagojutė (600 m).

Jaunučių grupėje, surinkęs daugiausiai taškų, pirmos vietos taurę iškovojo Paulius Martinkus (60 m barjerinis bėgimas). Trečia vieta ir trečios vietos taurė atiteko Ugnei Adomavičiūtei (60 m barjerinis bėgimas). Ketvirtą vietą 200 m rungtyje iškovojo Kornelijus Sagaidokas.

Jaunių grupės sportininkėms pritrūko sėkmės. Liveta Gaižiūnaitė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje užėmė ketvirtą vietą, Aistė Bartkutė buvo šešta. „Žemaitijos taurės – 2017“ varžybomis baigėme uždarų patalpų sezoną.  Sportininkus treniruoja Dalia Pranckuvienė ir Lina Kaveckienė.