Telšiškių boksininkų triumfas Estijoje

Lapkričio 18-19 dienomis Estijos Jokvi mieste vyko intriguojantis bokso turnyras dėl prestižinės miesto taurės. Šiame turnyre varžėsi sportininkai iš visos Baltijos regiono, įskaitant Lietuvą, Estiją, Latviją, ir Suomiją. Ypač žymus pasirodymas buvo Telšių sporto ir rekreacijos centro atstovų, kurie, vadovaujami patyrusio trenerio Aleksandro Nosovo, parodė nepaprastą meistriškumą ir sportinę dvasią.

Faustas Gustys, varžęsis svorio kategorijoje iki 57 kg, tapo turnyro nugalėtoju. Gustys, demonstruodamas nepriekaištingą bokso techniką, ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir tapo pavyzdžiu kitiems sportininkams.

Benas Gribauskas svorio kategorijoje iki 54 kg, Klaudijus Puplauskas bei Elyga Kaktavičius abu svorio kategorijoje iki 75 kg, iškovojo sidabro medalius. Šie pasiekimai liudija Telšių sporto ir rekreacijos centro aukštos kokybės treniruočių programą ir sportininkų atsidavimą.

Trenerio Aleksandro Nosovo komanda demonstravo ne tik fizinį pasirengimą, bet ir psichologinį tvirtumą, kuris yra būtinas bet kokiose aukšto lygio varžybose.