Telšių merginos vienos iš stipriausių Lietuvoje

Lapkričio 17-18 dienomis Alytuje vyko Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionatas. Šiame čempionate ypatingai išsiskyrė Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkės, demonstruodamos puikų sportinį meistriškumą.

Čempionatas prasidėjo nuo merginų pasirodymų, kur Telšių atstovės parodė nepaprastą jėgą ir techniką. Svorio kategorijoje iki 45 kg pirmąją vietą iškovojo Brigita Remėzaitė, ne tik nugalėjusi visas varžoves, bet ir pagerinusi Lietuvos moterų rekordą rovimo veiksme su 45 kilogramais.

Nuo jos neatsiliko ir Ema Mikalauskė svorio kategorijoje iki 49 kg. Ji tapo stipriausia Lietuvoje savo kategorijoje, triumfavusi rovimo, stūmimo rungtyse ir dvikovėje.

Dar viena čempionė tapo Eligija Maračauskaitė, svorio kategorijoje iki 55 kg. Jos pergalingas pasirodymas rovimo ir stūmimo rungtyse bei dvikovėje yra dar vienas įrodymas Telšių sportininkų stiprybės. Tuo tarpu Viktorija Dabkutė toje pačioje svorio kategorijoje iškovojo sidabrą, rodydama puikų sportinį pasirengimą.

Įsimintinas buvo ir Akvilės Vosyliutės debiutas suaugusiųjų čempionate. Svorio kategorijoje iki 59 kg ji parodė ketvirtus rezultatus rovimo ir stūmimo veiksmuose, tačiau dvikovėje jos pastangos buvo įvertintos trečia vieta.

Įspūdingas pasirodymas buvo ir svorio kategorijoje iki 87 kg, kur Telšių atstovės Meda Liauksminaitė ir Viktorija Rapalytė varžėsi dėl antrų ir trečių vietų. Šioje kategorijoje pirmą vietą iškovojo vilnietė ir daukartinė Lietuvo čempionatų prizininkė Rimdžiūtė Indrėja. Meda rovime ir dvikovėje užėmė antras vietas ir stūmime trečią, o Viktorija rovime ir dvikovėje liko trečia o stūmime užėmė antrąją vietą.

Kita čempionato diena buvo skirta vyrams, tačiau šįkart Telšių atstovams medalių iškovoti nepavyko. Nors tai buvo nesėkmingas pasirodymas, tai nėra kliūtis būsimiems laimėjimams ir sportiniam tobulėjimui.

Šie pasiekimai rodo, kad Telšių SRC yra viena iš stipriausių sunkiosios atletikos centrų Lietuvoje, o sportininkų pasiekimai įkvepia ir rodo aukštą sporto lygį šalyje.