Search
Close this search box.

Telšių SRC plaukikai – Lietuvos neįgaliųjų plaukimo čempionato laimėtojai

Telšių sporto ir rekreacijos centro neįgalieji plaukikai pasiekė puikių rezultatų, tapdami 2023 m. Lietuvos neįgaliųjų plaukimo čempionato nugalėtojais.

Nepakartojamas Marius Mažeika

Vienas iš ryškiausių čempionato žvaigždžių – Marius Mažeika, pasižymėjęs įspūdingais pasiekimais. Jis ne tik pelnė pirmąsias vietas 100 m. laisvuoju stiliumi (l/st.) ir 50 m. laisvuoju stiliumi, bet ir užfiksavo naują Lietuvos rekordą 50 m. nugara plaukimo rungtyje, S8 klasifikacijoje. Šis rekordas yra aiškus įrodymas, kad neįgalumo ribos nėra kliūtis tikrajai sportinei dvasiai ir ambicijoms.

Ievos Kazlauskytės Dominavimas

Dar vienas Ievos Kazlauskytės puikus pasirodymas. Ji užėmė pirmąsias vietas tiek 100 m. nugara, tiek 50 m. laisvuoju stiliumi rungtyse.

Komandos sėkmės faktorius

Telšių SRC plaukikų pasiekimai čempionate yra puikus pavyzdys, kaip ryžtas, treniruočių kokybė ir komandos dvasia gali vesti į neįtikėtinas pergales.

Įkvepiančios ateities perspektyvos

Šie įspūdingi pasiekimai neabejotinai įkvepia kitus sportininkus ir rodo, kad neįgalumo ribos negali ir neturėtų būti kliūtis siekiant sportinių aukštumų. Telšių SRC komandos sėkmė yra gyvas pavyzdys, kad atsidavimas ir sunkus darbas atneša vaisius.

 

Facebook
Vertimas »