Search
Close this search box.

Telšių SRC -„Germanto lobis“ krepšininkai – tarptautinio turnyro vicečempionai

Nuotrauk krepsinio

Birželio 3-4 dienomis Jonavoje vyko tarptautinis Juozo Storpirščio U-15 vaikinų krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo penkios Lietuvos komandos ir Lenkijos Bialystoko SPK komanda.

Pirmą dieną Telšių SRC -„Germanto lobis“ komanda žaidė su Jonavos SM komanda  ir nugalėjo rezultatu 54:51, o Bialystoko SPK komandai pralaimėjo rezultatu 46:66. Telšių SRC-„Germanto lobio“ komanda savo pogrupyje užėmė pirmą vietą.

Antrą dieną žaidė pusfinalio poros. Telšių komandai teko susitikti su B pogrupyje antrą vietą užėmusia Kėdainių SC komanda. Telšių jaunieji krepšininkai gan nesunkiai nugalėjo rezultatu 71:58 ir kartu su Šiaulių KA „Saulės“ komanda pateko į finalą.

Prastą pataikymą per rungtynes demonstravę telšiškiai nusileido Šiaulių krepšininkams rezultatu 50:65 ir užėmė antrą vietą.

Turnyro metu buvo organizuotas tritaškių metimo konkursas.  Surinkęs 21 tašką, konkursą laimėjo Ainaras Budginas. Geriausiu žaidėju Telšių komandoje pripažintas krepšininkas Kasparas Šion.

Telšių SRC „Germanto lobis“ krepšinio komanda sezoną baigė dviem tarptautiniais turnyrais: gegužės pabaigoje Telšių SRC-„Germanto lobio“ komanda dalyvavo turnyre Prancūzijoje ir turnyre Jonavoje. Juose sužaistos devynerios rungtynės su gana stipriais varžovais ir iškovotos dvi antros vietos.

Treneris Arvydas Kaveckis nuoširdžiai dėkojo sportininkų tėveliams už pagalbą išvažiuojant į turnyrus, o savo auklėtiniams – už nuoširdų darbą treniruočių ir varžybų metu, taip pat linkėjo saulėtos vasaros, gero poilsio, kad sustiprėję sugrįžtų į sporto sales.

                                                                                                 Treneris Arvydas Kaveckis

Facebook
Vertimas »