Telšiškių kovos Lietuvos jaunimo bokso čempionato varžybose

17n

Vasario 22-25 dienomis Palangos universalioje sporto salėje vyko 2017 metų jaunimo bokso čempionato varžybos, kuriose dalyvavo 16 komandų dešimtyje vaikinų svorio kategorijų ir keturiose merginų svorio kategorijose. Iš viso bokso kovose varžėsi 98 vaikinai ir 18 merginų.

Telšiams atstovavo keturi Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla” boksininkai.

Pirmąją dieną telšiškis Aurimas Norkus 69 kg svorio kategorijoje patyrė pralaimėjimą prieš klaipėdietį, Vilmantas Sirius 75 kg svorio kategorijoje pirmąją kovą laimėjo prieš pasvalietį, o Andrius Šapas 75 kg svorio kategorijoje – prieš kovotoją iš Klaipėdos.

Antrąją varžybų dieną kovas tarpusavyje tęsė telšiškiai Vilmantas Sirius ir Andrius Šapas. Šį kartą pergalė nusišypsojo Andriui. Prieš palangiškį laimėjo ir 81 kg svorio kategorijos sportininkas Kornelijus Norvilis iš Telšių.

Trečiąją dieną toliau vyko įtemptos kovos bokso ringe. Andrius Šapas turėjo pripažinti pergalę boksininkui iš Šilutės, kuris tapo čempionu. Į finalą pateko telšiškis Kornelijus Norvilis. Jis laimėjo kovą prieš tauragiškį ir pateko į finalą, tačiau finalinėje kovoje pralaimėjo panevėžiečiui.

Šiame čempionate trečią vietą iškovojo Vilius Kybartas. Buvęs telšiškis atstovavo Klaipėdos komandai. Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ auklėtiniai Andrius Šapas ir Kornelijus Norvilis pateko į Lietuvos jaunimo bokso rinktinę.

Dabar Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla” auklėtinis Andrius Šapas ruošiasi dalyvauti XII-ajame tarptautiniame olimpinio čempiono Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre, kuris vyks kovo 7-11 dienomis Vilniuje.