Lengvaatlečiai džiugina puikiais rezultatais

Birželio mėnesį prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos čempionatai. Vaikų gynimo dienai pažymėti kiekvienais metais organizuojamas vaikų čempionatas. Šiais metais jaunieji lengvaatlečiai rinkosi į Marijampolės miesto stadioną. Pirmą vietą ir čempionės vardą 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo G. Preibytė. Savo asmeninius rezultatus gerino A. Narkevičius (600 metrų bėgimas), G. Pociūtė (60 metrų bėgimas), U. Bagvilaitė (60 metrų bėgimas), T. Kučinskis (60 metrų bėgimas), K. Vilkas (60 metrų bėgimas), D. Petrauskaitė (1000 metrų bėgimas). G. Preibytė ir A. Narkevičius rugpjūčio 11-15 dienomis su vaikų Lietuvos rinktine dalyvaus tarptautinėse vaikų varžybose Lenkijoje.

Birželio 16-17 dienomis į Vilniaus Vingio stadioną rinkosi lengvaatlečiai, gim. 2005-2006 m., kurie dalyvavo Lietuvos jaunių čempionate. Aukštų rezultatų čempionate pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvaatletė K. Vaitkevičiūtė 1500 metrų bėgimo rungtyje (4.46,31 sek.) ir 800 metrų bėgimo rungtyje (2.22,28 sek.) iškovojusi antras vietas. Pagerinti asmeniniai rekordai, iškovota teisė su Lietuvos rinktine liepos 24-30 dienomis dalyvauti 16-ajame Europos jaunių olimpiniame festivalyje Slovakijoje bei liepos 16-17 dienomis – Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate Vilniuje. Trečios vietos nugalėtoju tapo ir bronzos medalį 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo A. Laučys. Dvi šeštas vietas 100 ir 200 metrų bėgimo rungtyse  užėmė A. Baliutavičius.

Nuotraukoje – K. Vaitkevičiūtė, G. Preibytė, trenerė L. Kaveckienė, A. Laučys.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Telšių SRC informacija