Telšių sporto ir rekreacijos centro sunkiaatlečius Lietuvos atskirų veiksmų čempionate lydėjo sėkmė

Kiekvienais metais lapkričio mėnesį Lietuvos sunkiaatlečiai kovoja dėl stipriausiųjų vardo savo svorio kategorijose rovimo ir stūmimo veiksmuose atskirai bei dvikovėje. Šiemet Druskininkuose kiekvienos svorio kategorijos šeši stipriausi sportininkai kovojo dėl apdovanojimų. Gausus būrys trenerių Modesto Šimkaus bei Bronislovo Šiaudkulio auklėtinių pateko tarp pajėgiausiųjų.

Išvyka į Lietuvos atskirų veiksmų čempionatą buvo labai sėkminga. Pirmos startavo merginos svorio kategorijoje iki 45 kg. Be rimtesnio pasipriešinimo rovimo, stūmimo veiksmuose ir dvikovėje laimėjo trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtinė Brigita Remėzaitė. Svorio kategorijoje iki 49 kg net dvi Telšių sportininkės lipo ant apdovanojimų pakylos. Antras vietas abiejuose veiksmuose iškovojo Danguolė Rusinaitė. Labai nudžiugino perspektyvi telšiškė Urtė Bružaitė. Ji pirmą kartą tokio rango varžybose tapo prizininke. Svorio kategorijoje iki 55 kg Eligija Maračauskaitė abiejuose veiksmuose laimėjo trečios vietos taures. Pirmą kartą Lietuvos čempionato taurę iškovojo Skaistė Čenkutė. Svorio kategorijoje iki 59 kg Skaistė pateko tik šeštu numeriu, tačiau rovimo veiksme iškovojo trečios vietos taurę, o stūmime ir dvikovėje liko ketvirta.

Kitą dieną ant pakylos kovojo vyrai. Tarp stipriausiųjų pateko net 11 telšiškių. Svorio kategorijoje iki 89 kg pasižymėjo vienas iš perspektyviausių Lietuvos jaunųjų sunkiaatlečių, šešiolikametis trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtinis Dovydas Mažonas. Rovimo veiksme Dovydas iškovojo trečią vietą o stūmimo veiksme bei dvikovėje liko antras ir pagerino Lietuvos jaunių rekordus, pastumdamas 128 kilogramus bei dvikovėje surinkdamas 229 kilogramus. Trenerio Modesto Šimkaus auklėtinis Deivydas Barkus laimėjo rovime, stūmime bei  iškovojo trečias vietas dvikovėje. Deivydas taip pat yra vienas talentingiausių jaunųjų Lietuvos atletų. Jis stūmimo veiksme pagerino Lietuvos jaunių rekordą, pastumdamas 161 kilogramą.